FOTO GALERİFUTBOLMANŞET

Fotoğraflarla muhteşem Nicosia Group Kıbrıs Kupası finali

Futbolda dün akşam sezonun en büyük kupa finali oynandı. Nicosia Group sponsorluğunda gerçekleşen federasyon kupasının sahibi Yenicami oldu.

Nicosia Group Kıbrıs Kupası finalinde lig şampiyonu Mağusa Türk Gücü’nü 3-1 mağlup eden Yenicami ayni zamanda 90 bin TL’lik para ödülünün de sahibi oldu. Toplam 32 takımın katıldığı kupa için yapılan sponsorluk anlaşması gereği 200 bin TL tutarında para ödülü dağıtıldı. Nicosia Group Direktörü Abdullah Yusuf Uluçhan ile KTFF Başkanı Hasan Sertoğlu arasında imzalanan sponsorluk protokolü gereği şampiyon takıma 90 bin TL , finalist takıma 50 bin TL para ödülü verildi. Kupaya yarı finalde elenen takımlar 15’er bin TL, çeyrek finalde kupaya veda eden takımlar ise 7 bin 500’er TL para ödülünün sahibi oldu.

Kupa finalinde 2 adet cep telefonu, 2 adet televizyon da tüm maçların girişinde ücretsiz dağıtılan biletlerde yazılı numaralara göre yapılan kura çekimi sonucu sahiplendirildi.

Kupa finali sonunda en değerli U21 oyuncusu Yenicami’den Hasan Ulukök seçilirken maçın adamı ise Yenicami’den John Ebuka oldu ve bu 2 oyuncuya da özel ödül takdim edildi.

Muhteşem görsel şovların yapıldığı finalin öncesinden sonrasına kadar fotoğraflara yansıyan kareler şöyle:

 

 


Diğer Haberler

Başa dön tuşu