HENTBOLMANŞETSPOR

Hentbolcular sakatlıklar ve tedavileri konuştu

Hentbolcular sakatlıklar ve tedavileri konuştu

KKTC Hentbol Federasyonu 3 haftada üçüncü onlineseminerini gerçekleştirdi

Hentbol Federasyonu, 2 hafta önce başlattığı online eğitim seminerlerine dün (1 Mart Pazartesi) devam etti. Hentbol Federasyonu Başkanı Bahadır Ayhan, Genel Sekreter ve MHK Başkanı Ediz Arıkan’ın da yer aldığı online seminer üçüncü kez gerçekleşti.

Seminerler dizisi şeklinde başlatılan bilgilendirme toplantılarının ilki federasyon genel sekreteri ve MHK Başkanı Ediz Arıkan’ın sunumu ile “Oyun kurallarını birlikte yorumlayalım” başlığında gerçekleşmişti. Online hentbol seminerlerin ikincisi ise geçtiğimiz hafta Çarşamba akşamı oldu. Spor eğitmeni ve hentbol antrenörü Turgut Karamanoğlutarafından gerçekleştirilen seminerde “Altyapılarda öğretim yöntemleri” konuşuldu.

Zoom programı üzerinden gerçekleşen seminerler dizisininüçüncüsü Spor Hekimi Dr.Nevzad Denerel tarafından verildi. Yaklaşık 1,5 saat süren online seminerde sakatlıklar ve tedavi konularından bilgilendirme yapıldı.

Katılımcı formatta yapılan seminerlerin üçüncüsü iki bölümde gerçekleşti. Dr.Denerel ilk bölümde sakatlıklar ve tedavi konularında yaptığı sunumun ardından soru cevap bölümüne geçildi ve katılımcıların soruları cevaplandı.Diğer Haberler

Başa dön tuşu