KIBRISMANŞETMOTOR SPORLARI

Ralli şampiyonu Fikri Macila teşekkür etti

Ülkemizde bu yıl Kuzey Kıbrıs Ralli Kulübü ve Kuzey Kıbrıs Turing Otomobil Kurumu tarafından gerçekleşen iki farklı ralli şampiyonasında şampiyon olan Fikri Macila-Doğa Koyuncu ikilisi ekibi ve sponsoru ile basınla buluştu.

Ralli Kulübü tarafından organize edilen Sprint Şampiyonası’nda ve Otomobil Kurumu’nun düzenlediği KKTC Ralli Şampiyonası’nda çifte şampiyonluk yaşayan Macila ve Koyuncu ikilisi hem ekibine, hem basına, hem de sponsoru “nesdersan.com” firmasına teşekkür etti.


Kariyerinde 9’uncu şampiyonluk, genel klasman anlamında ise 6’ıncı şampiyonluğu yaşayan Fikri Macila, “Tüm yarışlarda elde ettiğimiz başarının arkasında ekibim vardı. Elde ettiğimiz şampiyonluğu ekibimize borçluyuz. Bizi yalnız bırakmayan, her istediğimizi yapan sponsorumuza da teşekkür ediyorum.

Bizim başarımızı kimse duymasa, kimsenin haberi olmasa bir anlamı olmazdı ve sponsor sa bulamazdık. Bu bağlamda da her zaman bize yer veren değer veren basın mensuplarına da teşekkürü borç biliriz” dedi.

SPONSORDAN DESTEK MORALİ

Skoda R5 araçları ile 2020 şampiyonu olan Fikri Macila-Doğa Koyuncu ikilisinin sponsoru nesdersan.com firması direktörü Özal Zarifoğlu da gecede yaptığı konuşmada ikinci senelerini doldurdukları desteklerine inşallah uzun yıllar devam edeceklerini belirtti.


Diğer Haberler

Başa dön tuşu